Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пак затриха старата кофа!

2 posters

Go down

Пак затриха старата кофа! Empty Пак затриха старата кофа!

Писане  JackASS82 Пет Юли 31, 2009 9:37 pm

АХАхаХа. Видяха кво стана предния път и повториха. Явно им харесва. Следващите теми ще са още по-тъпи и който влиза там ще е само за да прави спам или да пусне Поредната Тъпа Тема Пак затриха старата кофа! 627663
Няма ги вече готините простотии Пак затриха старата кофа! 64283 Пак затриха старата кофа! 64283 Пак затриха старата кофа! 64283
JackASS82
JackASS82
Напреднал

Брой мнения : 128
Регистриран на : 09.07.2009
Години : 42
Местожителство : Сметището

Върнете се в началото Go down

Пак затриха старата кофа! Empty Re: Пак затриха старата кофа!

Писане  global Съб Авг 01, 2009 3:37 am

Ами най-новата и най-добрата кофа е в очакване:

http://teen.edno.info/
global
global
Новак

Брой мнения : 33
Регистриран на : 10.07.2009

Върнете се в началото Go down

Пак затриха старата кофа! Empty Re: Пак затриха старата кофа!

Писане  JackASS82 Съб Авг 01, 2009 6:37 am

Регнах се вече Пак затриха старата кофа! 388140
Викаш не се цензурират теми? Значи няма да са проблем такива засягащи фундаментални въпроси на локално и глобално ниво, които не са по вкуса на рекламодателите/собствениците? И как да са?
Ако е твой хоста може и при тебе да започна нАучния си труд "Катализаторът на Изпростяването" или масова кретенизация на хората с цел превръщането им в лесна за управление безмозъчна робска маса -> Стъпка към Новият Световен Ред. Не знам дали си се интересувал от това, но ми се струва още по-лошо и от цензурата! Не ти пречат да говориш - направо ти програмират в мозъка какво трябва да мислиш. Под програмиране имам предвид промиване на мозъци. Напълно възможно и с днешните технологии (за размисъл: атака към подрастващите! родителите са прекалено заети с изхранването и оцеляването на семейството. Невръстните хлапетии се образоват и възпитават от телевизора и Интернет -> промивка на мозъци -> създаване на "правилния" начин на мислене -> масова манипулация след време когато подрастващите станат възрастни и тяхното поколения да са с още по-промити мозъци, но "възрастните" са вече с промит мозък така че не се намесват в процеса) Пак затриха старата кофа! 713978 Като гледам какви индивиди се появяват и стават все повече почвам да се тревожа, че теорията е вярна.
За масовото отравяне на храната или токсичните химикали, които се добавят в нея също имам интересна тема. Че кой сайт ще приеме някой да плюе активно срещу огромната хранителна промишленост?
Сигурен ли си, че искаш да ме поканиш? Имаш няколко индивиди с психически отклонения, но тях или ще ги игнорирам или ще ги нареждам епично и каруцарската!
JackASS82
JackASS82
Напреднал

Брой мнения : 128
Регистриран на : 09.07.2009
Години : 42
Местожителство : Сметището

Върнете се в началото Go down

Пак затриха старата кофа! Empty Re: Пак затриха старата кофа!

Писане  global Съб Авг 01, 2009 7:10 am

Ами, няма проблем.
global
global
Новак

Брой мнения : 33
Регистриран на : 10.07.2009

Върнете се в началото Go down

Пак затриха старата кофа! Empty Re: Пак затриха старата кофа!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите