Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Напих се и ми стана сад :(

2 posters

Go down

Напих се и ми стана сад :( Empty Напих се и ми стана сад :(

Писане  JackASS82 Вто Юли 21, 2009 6:51 am

Ми нали за тва е Кофата. Фекалната яма на душата ми се напълни и искам да я излея Напих се и ми стана сад :( 947160

ЕЕх деба, надживях много кръчми в тоя живот. Пих с много и с всякакви хора. Напих се и ми стана сад :( 713734 Имах много и всякакви прякори - Бубата, Копелето, Лопатата, Кожухаров, Любо Пияндето а във форумите Lyuben_K и JackASS.
Но сега нещо ме е хванала депресията. Бех легендарен пич - вечно пиян, ненормален и простак който никога не си мери приказките. Последната кръчма която посещавах редовно също е тръгнала по пътя на бавното замиране и затваряне. Няма ги и аверите ми. Къде изчезнаха бе? Що ме оставиха сам? Жорката влезе в затвора, Милкс се хвана с някаква работа и го отняма, Краля на Финландия (викаха му така щото можеше да изпие бутилка Финландия без да се напие) и него го хвана липсата. Само Плъха май още не се е затрил. Майка ми казва че ме бил търсил в нас, пиян естествено. Другия Жорка отиде в Америка да кара ТИР, Дениса реши че ше прокопса повече като американски клошар и последно като писа спеше под мостовете и беше събрал центове за кратък мейл от 2 изречения. Емката пък се хвана с наркобизнеса и не съм го виждал от месеци Напих се и ми стана сад :( 867389 Мъка копелета! Напих се и ми стана сад :( 649721
На всичкото отгоре и персонала на любимата ми кръчма са почти всички нови. Почти никой не ме познава вече. До там съм стигнал, че като направих традиционната си поръчка на някфа нова сервитьорка - 200гр ракия в една чаша и 1 айран и тя вика "А?" Напих се и ми стана сад :( 378477 Мисли че се ебавам. Деба, чули недочули ме мислят за някъф странен чешит от някфа фирма дето никой не е чувал за съществуването й, дето само от мене може да се купят от онези странни крушки дето светят без електромера да се върти, но за това пък изглеждат достатъчно странно за да не познаеш какво е това. Абе харчат ток ама толко малко, че старите електромери не могат да се завъртят Напих се и ми стана сад :( 142442
Майка му мръсна деба! И с тва мъката не свършва.. отевам да пуша цигара и продължавам Напих се и ми стана сад :( 383686
Преди 11-12 години бях наистина влюбен. Може би за първи и последен път. Тя беше неземно красива, най-желаното момиче в малкия град, а аз селянчето с избеляла ризка и ръждясало балканче (*вид български велосипед, едва ли сте виждали такова примитивно превозно средство) Естествено нямах никакъв шанс с конкуренция като мутри, митничари и синове. Но поне имах сърце и никога нямаше да си позволя да събарям кофи за боклук с тялото й докато се лашкам пиян и се подпирам на нея. Наистина я обичах и бих дал дори живота си ако от това зависи нейния. Тогава бех свестен, дори не пиех. Даже и не пушех.5 години не се отказах. Исках да сме поне приятели. Получих само псувни и обиди. Shit Happens както се вика Напих се и ми стана сад :( 372393 Две години по-късно срещнах новата си любов. Сервитьорка в столична кръчма. Бях хванал хубава работа и лющех стабилно водка след работа. Беше жизнерадостно и красиво момиче. Този път до някъде имах късмет - харесваше ме. Ей голям купон падаше в тая кръчма. Веселбата беше на ниво. Но къде сбърках? Обичаше ме като брат и най-добър приятел Напих се и ми стана сад :( 340510 Е, пак е по-добре от нищо. Тя ме накара да се върна към осветлението, да подхвана сериозно нещата, да имам фирма и т.н. Измъкна ме от блатото на алкохолизма и депресията. Почнах отново да измислям нови лампи - екстремно енергоспестяващи и безсмъртни. Единствените с вградена система за саморемонт. Са пия само вечер и рядко се депресирам. Наскоро се сгоди, напусна кръчмата. Напих се и ми стана сад :( 649721 Не ме е канила на сватбата и не вярвам да иска да ми причини това Напих се и ми стана сад :( 541502
Майка му да еба и с жена не се уредих в тоя шибан живот. Къде збърках бе да му еба майката? Сякакви по-големи отрепки от мене имат момиче аз не ! Що бе да му се невиди? С кфо съм по-лош? Пишката ли не ми става? Става бе, ма няма коя да види! Напих се и ми стана сад :( 307878
Са съм го ударил на работохолизам - работа и юнашко поркане и писане на простотии по форумите.
Изповядах се. Благодаря за вниманието. Бих се изповядал и в църква, но отрепка като мене да прекрачи прага на Божия храм е Богохулство. Недостоен съм да го направя. Напих се и ми стана сад :( 649721
JackASS82
JackASS82
Напреднал

Брой мнения : 128
Регистриран на : 09.07.2009
Години : 42
Местожителство : Сметището

Върнете се в началото Go down

Напих се и ми стана сад :( Empty Re: Напих се и ми стана сад :(

Писане  NqkfaNikakva21 Сря Юли 22, 2009 7:42 pm

Напих се и ми стана сад :( 649721 Напих се и ми стана сад :( 649721 Напих се и ми стана сад :( 649721 Напих се и ми стана сад :( 649721 Напих се и ми стана сад :( 649721
NqkfaNikakva21
NqkfaNikakva21
Модератор

Брой мнения : 111
Регистриран на : 09.07.2009

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите